Praca zarobkowa za granicą

 

Oferty pracy w Norwegii

Firma budowlana z Namsos poszukuje pracowników do pracy przy budowie mostów. Stopień inżyniera mile widziany, aczkolwiek nie jest wymagany. Do obsadzenia pozostało jeszcze 15 stanowisk. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne, a także umowę na czas określony – 24 miesięcy. Po tym czasie możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Wynagrodzenie: przez pierwsze dwa lata 27.000 koron norweskich miesięcznie, czyli około 2.800 euro, a po dwóch latach 45.000 koron norweskich, czyli około 4.700 euro.

Hotel Levanger z miejscowości o tej samej nazwie przyjmie na staż oraz zatrudni do pracy na kuchni osoby ze znajomością języka angielskiego w stopniu podstawowym. Możliwość awansu na kierownicze stanowisko i dodatkowo płatne szkolenia oraz pełen pakiet socjalny wraz zakwaterowaniem. Zatrudnienie na czas nieokreślony. Wynagrodzenie: 30.000 koron norweskich miesięcznie, tj. około 3.000 euro.

Praca w Szwecji

Restauracja z położonego 70 km na północ od Sztokholmu miasta Uppsala zatrudni szefa kuchni. Umowa na czas nieokreślony. Zakwaterowanie plus ubezpieczenie pokrywa osoba zatrudniona, jednakże pracodawca zwraca wszystkie koszty. Praca na pełen etat. Na życzenie pracodawcy, wysokość wynagrodzenia podana zostanie jedynie osobom zainteresowanym ofertą, po uprzednim skorzystaniu z formularza kontaktowego.